strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
www.ubezpieczeniaocac.bydgoszcz.pl
www.kantor.bydgoszcz.pl
www.transportmulticar.pl
www.perfect-woman.pl
www.dzwigibydgoszcz.pl
www.webnode.pl
www.dannybus.pl
www.black-point.eu
Wróć

stoiska-targowe.pl

Punkty: 11 [ ct:3, pr:3, gfx:3, biz:0, link:0, html:2, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
W naszej ofercie stoiska targowe w systemach Ego Exhibit, SnapUp, Flexiframe szwedzkiego producenta Mark Bric AB. Flexiframe to ekonomiczny ramowy system wystawienniczy, w którym stoisko buduje się z prostokątnych ram łączonych specjalnymi konektorami. Ego - najnowszy system wystawienniczy. Ego Exhibit pozwala tworzyć nowatorskie stoiska nawet do wysokości 5 i pół metra. Ego to system stabilny - pozwala na zawieszenie monitorów o dużej przekątnej. Ego Exhibit ma szeroki wachlarz akcesoriów takich jak oświetlenie LED, półki i torby do transportu. Mobilne i stosunkowo niedrogie systemy targowe używa się na wielu imprezach targowych. Jest to tańsza alternatywa dla boksów tworzonych według jednorazowego projektu.
słowa kluczowe stoiska targowe, zabudowa targowa, ścianki reklamowe, stoisko na targi, przenośne stoiska targowe
kategorie Marketing i reklama >> Systemy wystawiennicze
data wpisu 2014-06-26
url http://www.stoiska-targowe.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.

linki
Polityka prywatności |  
© Copyright 2015 www.znamizyskasz.pl - wszechstronny katalog firm i stron internetowych. All Rights Reserved.